Sponsoren 2017

Tijdens Jumping de Achterhoek zijn er verschillende mogelijkheden om uw bedrijf te presenteren. U kunt hierbij denken aan de mogelijkheid om uw relaties uit te nodigen en onder het genot van topsport te netwerken vanaf de VIP-loge. U kunt er ook voor kiezen om uw bedrijf te presenteren middels een reclamebord in de piste, naamgeving van een rubriek of het plaatsen van een (bedrijfs)hindernis. Indien u interesse heeft, kunt u contact opnemen via telefoonnummer 0342-440100.

Jumping de Achterhoek 2017 is mede mogelijk gemaakt door:
Aaltens Constructie Bedrijf BV Aalten www.acb-aalten.nl
After Five Varsseveld www.afterfive.nl
Andros Mannenkliniek Arnhem www.andros.nl
AOC Oost Almelo www.aoc-oost.nl
Arie Blok Diervoeding Woerden www.arieblok.nl
Bouwbedrijf van de Mheen Hoevelaken
Bouwbedrijf van Grunsven Erp www.grunsvengroep.nl
Burko BV Zeewolde
Buro Achterhoek Etten www.buroachterhoek.nl
BV Automobielbedrijven H. Arink Groenlo www.arink.nl
Cavaletti Ruitersport Ruurlo www.cavalettiruitersport.nl
ClipMyHorse Wiesbaden (DE) www.clipmyhorse.tv
Crossborder Logistics BV Zevenaar www.crossborderlogistics.nl
Drukkerij Westerlaan Lichtenvoorde www.drukkerij-westerlaan.nl
Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek Lichtenvoorde www.dusseldorp.nu
Eeftink-Rensing B.V. Lichtenvoorde www.eeftink-rensing.nl
ehorses GmbH & Co. Georgsmarienhütte (DE) www.ehorses.nl
Eisma Horsesmedia (official mediapartner) Doetinchem www.eismamediagroep.nl
Equipe Zadels Duiven www.equipezadels.nl
European Lease Company Enter www.elc-ers.nl
FotoTrailer Almelo www.fototrailer.nl
Fun Wheels Amsterdam www.funwheels.nl
Gemeente Oost Gelre Lichtenvoorde www.oostgelre.nl
Habufa Meubelen Hapert www.habufa.nl
Handelshuis Schuttert BV Ommen www.schuttert.nl
Hank Melse B.V. Winterswijk www.hankmelse.nl
Herberg Erve Kots Lievelde www.ervekots.nl
Holland Laundry Products Amersfoort www.hollandlaundryproducts.nl
Hotel de Lindeboom Winterswijk Brinkheurne www.hoteldelindeboom.com
HTH Transport Ermelo Ermelo www.hthtransport.nl
Huisartsenpraktijk C. Kerbert Enschede www.huisartslonneker.nl
In4ambiance Sfeerhaarden & Wonen Lievelde www.in4ambiancestore.nl
ING Wealth Management Amsterdam www.ing.com
Ippos Horse Products Lunteren www.ippos.nl
Jan Arts & Jeroen Hendriks Omheiningen Didam www.janartsomheiningen.nl
KroezeWevers Lichtenvoorde www.kroesewevers.nl
Louis Venhorst Fourage Megchelen www.venhorst-fourage.nl
Machinefabriek van der Beek Winterswijk www.vanderbeekmachines.nl
Marku Bouw Lichtenvoorde www.marku.nl
Molly Manuel Milheeze
Morssinkhof Plastics BV Zeewolde www.morssinkhofplastics.nl
Mulder Recycling Winterswijk www.mulder-recycling.nl
N.T. Jansen Assurantiën Winterswijk www.jansenassurantien.nl
Nikeroche Telecom Service Duiven www.nikeroche.com
Paardenkliniek de Watermolen Haaksbergen www.watermolen.net
Paardenopfok Wim ten Pas Winterswijk www.wimtenpas.nl
Paardenkrant- Horses.nl Doetinchem www.horses.nl
Primero Holland BV Almelo
Provincie Gelderland Arnhem www.gelderland.nl
Rabobank Noord- en Oost Achterhoek Zutphen www.rabobank.nl
Remondis Dusseldorp Lichtenvoorde www.remondisnederland.nl
Ridershouse Lemelerveld www.ridershouse.nl
Rob van Boxtel Equestrian Son www.bitspecialist.nl
Roelofsen Horse Trucks Raalte www.roelofsen-raalte.nl
Rostal nv Bouwel www.rostal.be
Sale of the Rising Stars Drachten www.saleoftherisingstars.nl
Stal de Weaver Boekelo
Stal Wiefferink Geesteren
Stoeterij Brennerhoeve Ruurlo www.brennerhoeve.nl
Ten Damme BV Groenlo www.tendamme.nl
Thomassen Transport Loenen www.thomassen-transport.nl
Trust International BV Dordrecht www.trust.com
Van Santvoort Makelaars Nuenen www.vansantvoort.nl
Walkro Grondstoffen BV Venlo www.walkro.eu
Woodfield BV Uden www.woodfield.nl
WSI Installatietechtniek Lichtenvoorde www.wsi-techniek.nl

 

Sponsors

  • rabobank
  • povincie gelderland
  • 6. gelderland sport
  • dusseldorp-banner-wb
  • burko-bv-wb
  • hth
  • walkro
  • wsi-logo
  • eeftink
  • marku
  • ten-damme-bv
  • melse-compleet
  • louis-venhorst
  • horses-paardenkrant
  • harry's horse site
  • arink groenlo
  •  

    logo cmh

     

EQI Projecten

Op deze pagina vindt u een overzicht van de projecten en evenementen georganiseerd door EQ International. Klik op het logo van een evenement voor meer informatie.
Lees meer