Historie

JUMPING DE ACHTERHOEK
Voor de resulaten van alle proeven klik op de link.

2015 YOUNGSTERS
CSI1* & 2*
2014 YOUNGSTERS
  CSI1* & 2*


Onderstaand een overzicht van de winnaars van de Grand Prix’s door de jaren heen toen het evenement nog in Hengelo en/of Enschede verreden werd.

winnaars Grote Prijs van Twente (Enschede)
2013 Kirsten Rikkert – Sorrento
2012 Dennis van den Brink – Wennemars

winnaars Grote Prijs van Hengelo (Expo on Horse)
2010 Aniek Poels – Asteria 2
2009 Mathijs van Asten – Boomer van ’t Heike
2008 Wesley Heijdens – Pavarottie H
2007 Maikel van der Vleuten – Audi’s Naomie
2006 Mikhail Safronov (RUS) – Common Sense
2005 Angelique Hoorn – BCO Olymp
2004 Wout Jan van der Schans – Broere Nouvelle
2003 Angelique Hoorn – BCO VDL Oranta
2002 Jos Lansink (BEL) – AK John Z
2001 Gert Jan Bruggink – Joël
2000 Gerco Schröder – Eurocommerce Napels
1999 Peter Geerink – DBH Lajos
1998 Emile Tacken – Revanche
1997 Gerco Schröder – Bolvorm’s Calypso

winnaars Grote Prijs Expo Youngsters

pony’s
2013 Suzan Fitzpatrick (IRL) – Rock Dee Jay
2012 Sjoerd Kommers – Atlanta
2011 Amy Inglis (GBR) – Nils A’Hukl’Vent
2010 Jessica Mendoza (GBR) – Tixylix
2009 Patrick Stühlmeyer (GER) – Bella Donna
2008 Emily Turkington (GBR) – Sambo Lino
2007 Maurice Tebbel (GER) – Giovanni 172
2006 Frank Schuttert – Golden Eye
2004 Doron Kuipers – Nadir van Westland
2003 Emile Tuul Thorup (DEN) – J.S. Magic

Junioren
2013 Boy Adrian van Gelderen (BEL) – Be Cool
2012 Evy Morssinkhof (BEL) – Vega
2011 Betram Allen (IRL) – Wild Thing
2010 Frank Schuttert – Winchester
2009 Demi Dijks – I belong to you
2008 Sjaak Sleiderink – BMC Take it easy La Silla
2007 Anouk Schreurs – Caprilli’s Time to beat
2006 Maaike Koopmans – Respectograaf
2004 Abdel Said (EGY) – Team Harmony Bianca
2003 Jan Sprehe (GER) – Paganini

Young Riders
2013 Stefanie van den Brink – Ace
2012 Doron Kuipers – Laos
2011 Dennis van den Brink – Royal Dream
2010 Lars Grafmüller (GER) – Induction
2009 Patrick Stühlmeyer – Last Chance
2008 Nuri Dijks – Tobias
2007 Christopher Smith – Dozent
2006 Wesley Heijdens – Weinkonig 4
2004 Willem Greve – Oselli
2003 Vincent Voorn – Gestion Primamus Z

winnaars Twente Cup

2009 Demi Dijks – I belong to you
2008 Nuri Dijks – I belong to you
2007 Gert Jan Bruggink – Ferrero
2006 Steven Veldhuis – Treasure
2005 Gerben Morsink – Calina Z
2004 Mareille Schröder – Agrovorm’s Amore
2003 Madelein Brugman – Jerremy
2002 Steven Veldhuis – Napie
2001 Madelein Brugman – Jerremy
2000 Madelein Brugman – Everglade
1999 Edwin Klokman – Kiek Uut
1998 Gert Jan Bruggink – Joël
1997 Hans Brugman – Brugman’s Even Better
1996 Dimitri van Es – Felton
1995 Edwin Klokman – Grisette
1994 Julian Kraay – Freule
1993 Jos Lansink – Bollvorm’s Elmshorn
1992 Peter Geerink – Emexico
1991 Patricia van der Velde – Bondstreet
1990 Wim ter Avest – Volvo’s Courage
1989 Hermann Klöpper – Apollo
1988 Roelof Bril – Rad Boy
1987 Herman Seiger – Parmantico S
1986 Jos Lansink – Manaro
1985 Alfons Klöpper – Myrthiles
1984 Jan Weersink – New York New York
1983 Herman Gerridzen – Weisse Dame

Sponsors

  • rabobank
  • povincie gelderland
  • 6. gelderland sport
  • dusseldorp-banner-wb
  • burko-bv-wb
  • hth
  • walkro
  • wsi-logo
  • eeftink
  • marku
  • ten-damme-bv
  • melse-compleet
  • louis-venhorst
  • horses-paardenkrant
  • harry's horse site
  • arink groenlo
  •  

    logo cmh

     

TWITTER @EQInternational

Volg @EQInternational op twitter.com

EQI Projecten

Op deze pagina vindt u een overzicht van de projecten en evenementen georganiseerd door EQ International. Klik op het logo van een evenement voor meer informatie.
Lees meer