Historie

Historie

Vele topruiters hebben de afgelopen jaren deelgenomen aan Hippisch Hengelo, Indoor Twente en/of Jumping de Achterhoek. De talenten van toen zijn de toppers van nu. Talentontwikkeling staat al jaren centraal binnen de organisatie van dit evenement en is goed terug te zien in de uitslagen door de jaren heen. Onderstaand een overzicht van de diverse winnaars van de Grand Prix’s.

 

Winnaars Grote Prijs van Gelderland (Lichtenvoorde)

2016 Kars Bonhof – Casina 15

2015 Michael Greeve – Whitney BB

2014 Betram Allen (IRL)  – Wild Thing

 

pony’s

2016 Elise van de Mheen - Ensilla

2015 Adam Carey (IRL) - Stakkata

2014 Jodie HallMcateer (GBR) - Tixylix

 

children

2016 Pam Nieuwenhuis – Vendorlux W

2015 Vicky Venschott (BEL) - Cortez EGE

2014 Jack Whitaker (GBR) - Saveur

 

junioren

2016 Hessel Hoekstra - Qstar

2015 Lars Volmer (GER) – Maja H

2014 Amke Bekhuis – Brunetti 2

 

young riders / U25

2016 Lars Kersten  – Dobey (U25)

2015 Kars Bonhof - Tennessee v.Z (U25)

2014 Jessica Mendoza (GBR) - Nuggets L´amandour (YR)

 

winnaars Grote Prijs van Twente (Enschede)

2013 Kirsten Rikkert – Sorrento

2012 Dennis van den Brink – Wennemars

 

pony’s

2013 Suzan Fitzpatrick (IRL) – Rock Dee Jay

2012 Sjoerd Kommers  – Atlanta

 

Junioren

2013 Boy Adrian van Gelderen (BEL) – Be Cool

2012 Evy Morssinkhof (BEL) – Vega

 

Young Riders

2013 Stefanie van den Brink – Ace

2012 Doron Kuipers – Laos

 

winnaars Grote Prijs van Hengelo (Expo on Horse)

2010 Aniek Poels – Asteria 2

2009 Mathijs van Asten – Boomer van ’t Heike

2008 Wesley Heijdens – Pavarottie H

2007 Maikel van der Vleuten – Audi’s Naomie

2006 Mikhail Safronov (RUS) – Common Sense

2005 Angelique Hoorn – BCO Olymp

2004 Wout Jan van der Schans – Broere Nouvelle

2003 Angelique Hoorn – BCO VDL Oranta

2002 Jos Lansink (BEL) – AK John Z

2001 Gert Jan Bruggink – Joël

2000 Gerco Schröder – Eurocommerce Napels

1999 Peter Geerink – DBH Lajos

1998 Emile Tacken – Revanche

1997 Gerco Schröder – Bolvorm’s Calypso

 

winnaars Grote Prijs Expo Youngsters

pony’s

2011 Amy Inglis (GBR) – Nils A’Hukl’Vent

2010 Jessica Mendoza (GBR) – Tixylix

2009 Patrick Stühlmeyer (GER) – Bella Donna

2008 Emily Turkington (GBR) – Sambo Lino

2007 Maurice Tebbel (GER) – Giovanni 172

2006 Frank Schuttert – Golden Eye

2004 Doron Kuipers – Nadir van Westland

2003 Emile Tuul Thorup (DEN) – J.S. Magic

 

Junioren

2011 Betram Allen (IRL) – Wild Thing

2010 Frank Schuttert – Winchester

2009 Demi Dijks – I belong to you

2008 Sjaak Sleiderink – BMC Take it easy La Silla

2007 Anouk Schreurs – Caprilli’s Time to beat

2006 Maaike Koopmans – Respectograaf

2004 Abdel Said (EGY) – Team Harmony Bianca

2003 Jan Sprehe (GER) – Paganini

 

Young Riders

2011 Dennis van den Brink – Royal Dream

2010 Lars Grafmüller (GER) – Induction

2009 Patrick Stühlmeyer – Last Chance

2008 Nuri Dijks – Tobias

2007 Christopher Smith – Dozent

2006 Wesley Heijdens – Weinkonig 4

2004 Willem Greve – Oselli

2003 Vincent Voorn – Gestion Primamus Z

 

winnaars Twente Cup

2009 Demi Dijks – I belong to you

2008 Nuri Dijks – I belong to you

2007 Gert Jan Bruggink – Ferrero

2006 Steven Veldhuis – Treasure

2005 Gerben Morsink – Calina Z

2004 Mareille Schröder – Agrovorm’s Amore

2003 Madelein Brugman – Jerremy

2002 Steven Veldhuis – Napie

2001 Madelein Brugman – Jerremy

2000 Madelein Brugman – Everglade

1999 Edwin Klokman – Kiek Uut

1998 Gert Jan Bruggink – Joël

1997 Hans Brugman – Brugman’s Even Better

1996 Dimitri van Es – Felton

1995 Edwin Klokman – Grisette

1994 Julian Kraay – Freule

1993 Jos Lansink – Bollvorm’s Elmshorn

1992 Peter Geerink – Emexico

1991 Patricia van der Velde – Bondstreet

1990 Wim ter Avest – Volvo’s Courage

1989 Hermann Klöpper – Apollo

1988 Roelof Bril – Rad Boy

1987 Herman Seiger – Parmantico S

1986 Jos Lansink – Manaro

1985 Alfons Klöpper – Myrthiles

1984 Jan Weersink – New York New York

1983 Herman Gerridzen – Weisse Dame