Startlijst GMB 4 jarigen

Zaterdag 1 december 2018

Parcours verkennen: 15.25 uur
Aanvang rubriek: 15.40 uur
klassiek parcours beoordeeld op techniek en vermogen en gaan tussen de hindernissen
De beste 12 combinaties rijden een 2e ronde opnieuw beoordeeld op techniek en vermogen en gaan tussen de hindernissen

nr. Ruiter Paard – Stamboek
  fokker gs \ geb.jaar \ lt \ vader x vadermoeder
1 Ester Blekkink Jub
Hengst \ 2014 \ 4j \ Elvis Ter Putte x Vigo D’Arsouilles
2 Martin Sterk Jubeline
C. Dolstra – Noordwolde Merrie \ 2014 \ 4j \ Glasgow-w Vh Merelsnest x Upgrade
3 Jasmin Seppälä Orange Clover Johnny Cash
F.A.M. van Dijk-Brandt en J.M.F.M. van Tartwijk – Broekland Ruin \ 2014 \ 4j \ Tornesch x Padines
4 Frank Buitenhuis Dwivoli van de Groote Kamps
J. Bakker – Raalte Merrie \ 2014 \ 4j \ Denzel van het Meulenhof x Roven
5 Wilfred Harke Joswies Ws
Waaijstud – Eemnes Hengst \ 2014 \ 4j \ Arezzo VDL x Indorado
6 Berber Dijkman Jingle Bells TN
Team Nijhof – Geesteren Merrie \ 2014 \ 4j \ Stakkato x Zambesi
7 Chantal Leusink Jonathan
J. Holterman – Diepenheim Hengst \ 2014 \ 4j \ Tornesch x Emilion
8 Alexander Chitty Jaola
J. Swaab – Heel Hengst \ 2014 \ 4j \ Indoctro x Ahorn
9 Sharon Severein Jacks O
J. Oldenkamp – Nistelrode Hengst \ 2014 \ 4j \ I’m Special de Muze x Numero Uno
10 Maxime Van Andel Odysseus van ‘t Merelsnest VDL
Stoeterij ‘t Merelsnest – Ursel Belgie Hengst \ 2014 \ 4j \ Kannan x Darco
11 Paris Morssinkhof Janieta
P. Pelleboer – Mastenbroek Merrie \ 2014 \ 4j \ Kannan  X-6261 Sbs x Diarado
12 Geke Prins Jord
J. Braams-Hoving – Annen Ruin \ 2014 \ 4j \ El Clarimo x Vainqueur
13 Béanke Roeland Just Do It V.E.
J. van Elp – Punthorst Ruin \ 2014 \ 4j \ Carrera VDL x
14 Elisa Van de Craats Jack Sparow
Frank Haerkens – Oeffelt Duitsland Hengst \ 2014 \ 4j \ El Salvador x Montender
15 Veronique Morsink Chalina Z
J.R.J. Evenhuis – De Lutten Merrie \ 2014 \ 4j \ Chaqui Z x Voltaire
16 Alwin Berendsen Jaguar
M. Baan – Lunteren Hengst \ 2014 \ 4j \ Napels x Boreas
17 Wesley Mulder Jump For Joy Vdp
A. vd Pol – Bathmen Merrie \ 2014 \ 4j \ Ukato x Tangelo van de Zuuthoeve
18 Mark Schreuder For Fun
J.A. & H. Dane – Willemstad Ruin \ 2014 \ 4j \ Farfan M x Hornet Rose
19 Sjoerd Kommers Jumper D’Oase
Fr. Kommers – Lepelstraat Hengst \ 2014 \ 4j \ Cardento x Vigo D’ Arsouilles
20 Jasmin Seppälä Jetski E.B.
G. en L.F.O. Ter Harmsel – Enter Hengst \ 2014 \ 4j \ Dakar VDL x Cascavelle
21 Wilfred Harke Javall,Ryal,K.
J. Kazemier – Oldebroek Hengst \ 2014 \ 4j \ Zavall Vdl x Casantos
22 Frank Buitenhuis Jary-Else
H.J. Klossterboer – Heeten Merrie \ 2014 \ 4j \ El Primero x Rash R
23 Marco Brinkman Jordan P.B.
Stal Brinkman – Twello Merrie \ 2014 \ 4j \ Air Jordan Z x Heartbreaker
24 Chantal Leusink Jack Sirikit
V. te Poele – Lievelde Hengst \ 2014 \ 4j \ El Salvador x Lux
25 Mark Bunting Jagger SRK
Stoeterij Landetta – Made Hengst \ 2014 \ 4j \ Untouchable x Burggraaf
26 Julian Kok Jagossi
J. Busschers – Markelo Merrie \ 2014 \ 4j \ Dakar x Zapatero
27 Alexander Chitty Jamil Field
Fam. Koerhuis – Dalfsen Hengst \ 2014 \ 4j \ Mylord Carthago x Chin Chin
28 Rink-jan Dijkstra J. Coutinho
M.E. Bosman-vd Most – Slagharen Merrie \ 2014 \ 4j \ Harley Vdl x Goodtimes
29 Zoï Snels Jappeloup
W. Nijhof – Haaksbergen Hengst \ 2014 \ 4j \ Calvaro Z x Heartbreaker
30 Regina Leeuwen Jaspis HBC
W. Prikken – Elsloo Ruin \ 2014 \ 4j \ Alicante HBC x Lux